ЄБРР разом з Європейським інвестиційним банком фінансують інвестиційний проект обсягом EUR 160 млн на розширення Харківського метрополітену

Корейська компанія Hyundai зацікавилась тендером Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на будівництво Харківського метрополітену. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

За словами посла Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, Hyundai висловила бажання взяти участь у тендері ЄБРР на будівництво Харківського метрополітену.

Зі свого боку міністр інфраструктури Володимир Омелян запросив корейську сторону вивчити можливості розміщення потужностей компанії Hyundai в країні.

«Ми розглядаємо компанію Hyundai як потенційного партнера для виробництва електрокарів в Україні. Лінійка електрокарів Hyundai є дуже цікавою і конкурентною. Ринок в Україні та Європі розвивається стрімко, тому цей напрямок співпраці є вкрай перспективним», – сказав він.

За словами Омеляна, пасажирські поїзди Hyundai добре зарекомендували себе в Україні, а це є хорошою основою для подальших переговорів «Укрзалізниці» із зазначеною компанією щодо розширення співпраці.

ЄБРР разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) фінансують інвестиційний проект обсягом EUR 160 млн на розширення Харківського метрополітену. Гроші виділено на будівництво станцій «Державінська» та «Одеська», Олексіївського електродепо, а також на закупівлю 85 вагонів рухомого складу.

Майже всі власники нерухомості в зоні будівництва метро в Харкові дали офіційну згоду на викуп