Лісова резиденція «Залісся» ще 2009 року, відповідно до указу президента Ющенка, мала перетворитися на національний парк

На початку вересня нардепи від президентської партії «БПП» відгуляли корпоратив у державній резиденції «Залісся». На «вечірку», окрім Президента України, завітали прем’єр Володимир Гройсман, мер Києва Віталій Кличко, віце-прем’єри Геннадій Зубко та Павло Розенко і навіть генпрокурор Юрій Луценко, якому кодекс професійної етики працівників прокуратури забороняє вчиняти інші дії, що можуть бути розцінені як його особливе ставлення до певної політсили.

Як з’ясували журналісти програми Схеми, у неформальній зустрічі фракції БПП у резиденції «Залісся» 7 вересня взяли участь більше 100 осіб, а за оренду приміщення «Солідарність» заплатила 9 тисяч грн з розрахунку 75 гривень на одну особу без урахування бенкету.

За інформацією прес-служби Адміністрації Президента, «на зустріч Президента України з фракцією БПП на території державної організації «Резиденція «Залісся» жодних бюджетних коштів не витрачалося». В АП порекомендували звернутися за подробицями до Державного управління справами, яке переспрямувало журналістів до «Залісся». Водночас у секретаріаті президентської партії пообіцяли відповісти на запитання щодо фінансування неформальної вечірки у державній резиденції впродовж 10 днів.

Гості прибували до «Залісся» на дорогих авто, а от полісменів для охорони заходу привезли на старому  підфарбованому автобусі «Богдан».

За словами депутатів, уночі у лісі вони мали можливість вирішувати важливі питання, персонально підійшовши до президента чи прем’єра.

«Це була робоча нарада в неробочій атмосфері. Це ж була не ніч, а вечір. Я, наприклад, як мажоритарник мав можливість поставити запитання і президенту, і прем’єру стосовно своїх округів. Це не було пафосно, фуршетний варіант. Я вам скажу, що весілля у нас в селах виглядають набагато серйозніше», – запевнив нардеп Дмитро Лубінець.

Варто зазначити, що президентська лісова резиденція «Залісся» ще у 2009 році, відповідно до указу президента Віктора Ющенка, мала б перетворитися на національний парк. Втілити указ в життя мали уряд та Державне управління справами, але так цього і не зробили.

2014 року на територію «Залісся» ще пускали усіх (після перевірки держохорони). Зараз на автомобілі проїзд заборонено – вимагають погодження і прес-служби президента, і УДО. А якби указ президента щодо перетворення резиденції на національний парк все ж таки був втілений у життя, сюди могли би вільно – без супроводу і дозволів держохорони – потрапити всі громадяни України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ