За словами Артема Ситника, справа про корупційні схеми в МОУ розслідувалася тривалий час

У Національному антикорупційному бюро України буде створено спеціальний підрозділ, детективи якого розслідуватимуть факти корупції в Міністерстві оборони. Про це заявив директор нацагенства Артем Ситник, повідомляє УНІАН.

Він розповів, що крім справи про корупційні схеми в оборонному відомстві за участю заступника міністра та інших вищих посадових осіб щодо Міноборони у НАБУ вже є інші справи.

«Ми зараз завершили комплектування підрозділу детективів, і у нас буде окремий сектор, який буде займатися саме Міноборони. Це величезний бюджет, найбільший бюджет у державі, і тому без нашої уваги там не обійдеться», – сказав він.

Ситник додав, що справа про корупційні схеми в Міноборони розслідувалася тривалий час.

«Прокуратура повністю погодилася з усіма доводами детективів, погодила підозри, і зараз ми маємо цей результат», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн з Держбюджету під час закупівлі палива для Міноборони. Ігоря Павловського заарештували на 2 місяці.

Крім того, підозру за ч.5 ст. 191 ККУ оголосили ще двом чиновникам Міноборони: начальнику відділу організації поставок паливно-мастильних матеріалів управління поставок матеріальних ресурсів Департаменту держзакупівель Борису Малишу й старшому інспектору відділу аудиту у сфері державних закупівель і моніторингу цін Департаменту внутрішнього аудиту та фінконтролю Міноборони Володимиру Шемовнєву.

За даними «Української правди», у злочинній схемі фігурує компанія «Трейд Коммодіті», з якою пов’язаний багаторічний бізнес-партнер нардепа Олександра Грановського Андрій Адамовський.