Головний біль можна вилікувати і без пігулок

Головний біль є одним із таких собі «супутників життя». Причини появи цієї недуги можуть бути різними – від елементарної зміни погоди до стресових ситуацій та перевтоми. Тим не менше, InfoKava.com розповів, що позбавитись головного болю можна і без ліків.

Дієтологи стверджують, що важливим моментом для профілактики та лікування мігрені є збалансований раціон, в якому мають бути присутні продукти з певним вмістом вітамінів:

Вітамін B12 і фолієва кислота. Поширений сьогодні авітаміноз призводить до стресу і неуважності. Особливо важлива присутність у раціоні вітаміну B12 і фолієвої кислоти. Ці вітаміни забезпечать вам відсутність мігрені на довгий час.

Шпинат, спаржа, гарбуз, буряк допоможуть усунути дефіцит фолієвої кислоти, а курячі яйця забезпечать достатньою дозою вітаміну B12.

Вітамін B6. У нашому зимовому раціоні дуже багато важкої їжі. Напружена робота кишечника також провокує головні болі, хоч ми часто про це і не здогадуємось.

Фахівці радять додати до свого повсякденного раціону свіжі овочі, квасолю та злакові і так ви зможете підтримати живлення вітаміном B6.

Вітамін D. Зовсім нещодавно лікарі переконались, що організм важко функціонує без вітаміну D. Виявилося, що дефіцит цього вітаміну призводить до зниження працездатності і ранкових головних болів. Морепродукти, яйця і боби вирішать цю проблему.

Залізо і мідь. Залізо міститься в квасолі, горіхах, морській капусті, кунжуті та печінці. Недолік цих елементів призводить до зниження тиску і мігрені.

Поради з дитинства. Важливо згадати, чому нас вчили в дитинстві: прогулянки на свіжому повітрі, спорт і відпочинок вирішать проблему набагато швидше і ефективніше, ніж найдорожчі таблетки та дорогі продукти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ