ТОВ «Кіт-Трейд» не мало жодних співробітників крім директора, тому виконати роботи з інженерно-технічного облаштування держкордону не могло

У справі про розкрадання коштів під час реалізації проекту «Стіна» Національне антикорупційне бюро підозрює, що три фірми-генпідрядники використовували для відмивання коштів субпідрядника – ТОВ «Кіт-Трейд», директором якого була прибиральниця. Про це пише Українська правда з посвланням на ухвали Солом’янського суду Києва щодо арешту майна.

При цьому 4 мільйони гривень з рахунку цього ТОВ у банку «Глобус» зняв директор фірми, а ще частину грошей перевели на три інші рахунки у «Сбербанку» з призначенням платежу – «Поповнення власного поточного рахунку».

«Згідно з інформацією, наданою ДФС України, будь-яких працівників, окрім директора, ТОВ «Кіт-Трейд» не має, у зв’язку з чим об’єктивно виконати роботи з інженерно-технічного облаштування держкордону воно не могло, що дає підстави вважати, що ТОВ «Кіт-Трейд» є фіктивним підприємством, та будь-яких робіт з облаштування державного кордону не виконувало»,  – йдеться в рішенні суду.

Під час допиту перший директор ТОВ «Кіт-Трейд» повідомила, що працює прибиральницею, а за 500 гривень видала довіреність незнайомцю на здійснення дій від свого імені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, НАБУ затримало сімох осіб за підозрою в розкраданні 16 млн грн на будівництві «Стіни» на кордоні з Росією. Згодом суд обрав запобіжні заходи для всіх фігурантів справи – утримання під вартою з можливістю внесення застави.

Так званий проект «Стіна» («Європейський вал») передбачає інженерно-технічне облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ