Руслан Кошулинський закликав усіх патріотів України мобілізуватись і затримати зрадників

Верховна Рада повинна створити Тимчасову слідчу комісію щодо імпічменту Петра Порошенка через розкрадання у Збройних силах України. Про це заявив кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.

«Правоохоронні органи повинні невідкладно порушити кримінальне провадження щодо організованого злочинного угруповання Свинарчука і Гладковського, яке діяло під прикриттям Президента України та в час війни розкрадало кошти, спрямовані на озброєння армії. Фігуранти справи мають бути затримані й ув’язнені за статтею про державну зраду», – зазначив лідер націоналістів.

Також він закликав створити Тимчасову комісію у ВРУ щодо імпічменту Президента у зв’язку з фактами корупції найвищих посадових осіб держави.

«Закликаю всіх патріотів України мобілізуватись і затримати зрадників», – підкреслив Кошулинський.

Вимагаю негайно затримати державних зрадників.Правоохоронні органи повинні невідкладно порушити кримінальне провадження щодо організованого злочинного угруповання Свинарчука-Гладковського, яке діяло під прикриттям Президента України та в час війни розкрадало кошти, спрямовані на озброєння армії. Фігуранти справи мають бути затримані та ув'язнені за статтею 111 Кримінального кодексу України "державна зрада".Застерігаю керівництво правоохоронних органів про персональну відповідальність у разі, якщо державні зрадники втечуть з України.Вимагаю від народних депутатів створити Тимчасову слідчу комісію щодо імпічменту Президента у зв'язку з фактами корупції найвищих посадових осіб держави.Закликаю всіх патріотів України мобілізуватись і затримати зрадників.

Gepostet von Руслан Кошулинський am Dienstag, 26. Februar 2019

Читайте: Кошулинський: 31 березня українці можуть дати під дих олігархам