Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Не пам’ятаю, що спонукало мене переглянути деякі моменти фільму «Царство небесне». (До речі, рекомендую) Набрав назву, гуголь перенаправив мене на якийсь сайт з російською озвучкою. Почав дивитись – бачу, щось не те, моменти, які мене цікавили, відсутні. Пішов на оригінальнну, англомовну версію, включив на тій же хвилині, щоб продовжити, а воно мене «відкинуло» суттєво назад. Тобто, уже на п’ятнадцятій хвилині «вигризли» хвилини три подій. Згадав Корчинського. Він сказав нещодавно: «У світі є безліч шедеврів і літератури, і кіно, і, взагалі, мистецтва, які значно перевершують усе, навіть найкраще, створене у межах «руськаміра». Тож, геть від тих «Мастер і Маргарита», «Война і мір», не кажучи вже про сучасні помиї. Дійсно, не велика втрата. Яке б воно не було якісне та гарне, це тримає людину у тому лапотнобалалаєшному концтаборі народів ментально. А це єдине покликання усього того «культурного» хламу. Та порівняйте усе, що робиться там і тут. УСЕ. Від машин і літаків до телефонів і мультиків.

До речі, я про це писав ще десь рік тому. Але я вже звик, що мої слова має повторити хтось, кого усі знають. Розрив у часі – рік, два. Іноді трохи більше. То ж, почитуйте, други, мою писанину. Багато хто мене називав дилетантом і вискочкою, невігласом, чи ретроградом, недовірливим і пихатим, «стукали» у фейсбучну цензуру, щоб мені затикали рота (як оце останній тиждень). Та, оглядаючись назад, зауважив, я дуже рідко коли тикав пальцем у небо.

Хочете ще трохи? Оце так, щойно прийшло у голову під час написання. Знаєте, коли на Донбасі почнеться переможна движуха? А якраз перед виборами. Не раніше. Шоу має початись, коли буде потреба. І підіграють. І більшість знову побіжить, радо пускаючи слину «за мудрого, який накопичував сили і зберіг та створив…». Ну, там буде що почитати та подивитись. Отоді і повилазять усі оті «Хамери» та ще багато яких «ніштяків». Бо лише Крим і вільне пересування вантажів та людей у Придністров’я через «рошенівську» Україну варті того, щоби віддати зруйнований Донбас, з якого уже вивезли усе цінне. Та й то, віддадуть не увесь. І я знаю, який саме шматочок не віддадуть ні за що. Є бажаючі робити ставки?

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ