Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Тут френдстрічка Саакашвілом аж сочиться. Від «та мені пох» до чогось «апокаліптичного». Що бачу я? Те ж саме. Бо не маю інформації. Хоча це може означати від прихованого до відвертого розвороту, як у внутрішній, так і в зовнішній політиці. Козі зрозуміло, що Хтось, великий і серйозний Хтось, наказав кренделю взяти Міхо і дати йому попрацювати. Хто саме «впарив», незрозуміло, але барига на той момент не смів перечити.

Звісно, Міша (як я про те відразу посля його призначення писав) неодмінно мав вступити у конфлікт з тим кучерявим гімнюком. Що і сталось. Саака намагався спочатку якось оминати і уникати конфліктів, але, врешті, сталось те, що й мало статись. Те, що потрошенко дав громадянство всупереч усім правилам, «по-барськи жалувавши», уже якось підзабулось. Ну, як же, «Саакашвілі у моїй команді».

Що сталось? А те, що пєца відкрито став у «контру» до того, хто йому впарив Мишка. Не мертвачука, не ахмєтова, не новинського і ще купи «достойнєйших» ублюдків (вибачте за русизм, дуже слово подобається) не позбавлено, не посаджено, чи вигнано. Були умене і раніше дуже обґрунтовані підозри стосовно тії свині з булаою, що б воно там не рохкало, а зараз вони лише зміцнились. Я теж писав про те, що, рипнувшись на захід, упирятник тут же побачив абсолютно для них смертельну картину. Вони усі здохнуть в умовах, коли є ральні суди, реальна конкуренція, де вибори ідуть в режимі реального часу, у всіх на виду і без усяких серверів, охендовського і тижневих підрахунків. Це для них неуникна смерть. І лише залишаючись у такій звичній і рідній гноярці кремля, це кубло гадюк, щурів та упирів зможе ще попити крові у людей. І їм навіть дозволять «отримати перемогу і повернути контроль» над частиною Донбасу. Перед виборами, звісно. І це зовсім не миршавий лисий недомірок «собіратєль земель», а просто упирятник боїться рипатись далеко від «дому». А, можливо, і ще куди масштабніша, глобальна заворуха готується. Чи «заворухи». Скоро побачимо.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ