42% опитаних очікують значних фальсифікацій на виборах президента 31 березня

Майже третина українських виборців – 27% – стикалася з фактами підкупу під час цієї президентської виборчої кампанії. Водночас 65% кажуть, що не мали такого досвіду. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова та Соціологічною групою «Рейтинг».

Серед тих, хто стикався з підкупом, 6% – мали особистий досвід, 21% – чули про це від близьких та знайомих.

«Найбільше тих, хто зазначав про факти підкупу, зафіксовано серед мешканців Півдня, Донбасу, Півночі та у столиці», – зазначають соціологи.

Разом з цим 42% опитаних очікують значних фальсифікацій на виборах президента 31 березня, 41% вважають, що фальсифікації будуть незначними. Взагалі не очікують жодних фальшувань виборів лише 6%.

Найбільше тих, хто очікує значних фальсифікацій, – серед мешканців Півдня, виборців Олександра Вілкула та Юрія Бойка, а також серед тих, хто взагалі не братиме участі у виборах.

Опитування проходило 5-14 березня серед 15 тисяч респондентів в усіх областях України (за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей) віком від 18 років. Статистична похибка вибірки: не більше 0,8%.