За словами Кравчука, Путін просто ігнорує Україну, тому влада і не може вирішити питання Криму

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що президент Росії Путін не хоче ні з ким домовлятися. Крім того, на його думку, Кремль просто ігнорує Україну. Про це він заявив у коментарі Кореспонденту.

На переконання Кравчука, 1991 року, після розпаду СРСР, Україна та Росія зуміли без страшних наслідків вирішити питання Криму і української незалежності, оскільки тоді Кремль очолював Борис Єльцин, який умів знаходити компроміс.

«Незважаючи на всю його (Єльцина – ред.) російську душу та систему мислення росіянина, вихованого в імперії, з ним можна було домовлятися та вести дискусії. Зараз російський президент – Путін. Він не хоче вести дискусії з українцями та сідати за стіл переговорів. Якщо людина не хоче говорити, то домовитися з нею складно».

Кравчук пригадав, як у 90-ті роки було важко будувати взаємини з Росією.

«Тоді було теж важко. Але ми, завдяки постійним переговорам, дискусіям все-таки сідали та домовлялися. І Кучма прийшов і домовлявся. А зараз російська влада ігнорує Україну та робить велику історичну помилку. Ігнорувати народ з такою історією – це просто неповага, і свідчить про низьку інтелектуальну культуру».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ