Мер міста Свєтогорськ переконаний, що на обличчі Ілліча були не краплі дощу

Мер міста Свєтогорськ в Ленінградській області Росії Сєрґєй Давидов перехопив естафету в кримської «няші» та розповів про диво, що сталося у Виборзі. За його словами, в місті замироточив пам’ятник Леніну, пише Дождь.

«Проходив сьогодні повз площу і помітив ледь вловиму зміну на обличчі нашого колишнього вождя. Підійшов ближче і зрозумів, що з лика Ілліча тече сльоза. І це точно були не сліди дощу. Тут я і зрозумів, що пам’ятник Леніну теж замироточив. Виходить, в нашій неосяжній країні почали відбуватися справжні дива. Нехай почалося в Криму, але в Виборзі, схоже, справи серйозніші», – каже Давидов.

Він також попросив всіх держслужбовців і небайдужих жителів регіону проявити увагу до цього явища, яке почалося в Криму і «докотилося до Виборга».

Раніше депутат Держдуми від Криму Наталія Поклонська в ефірі телеканалу «Царгород» розповіла, що в Криму замироточив бюст Ніколая II, встановлений в сквері поряд з каплицею. Вона розташована у будівлі кримської прокуратури, де раніше працювала Поклонська.

В РПЦ заяву Поклонської коментувати відмовилися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ