Міжнародний союз ковзанярів (ухвалюватиме рішення на підставі аналізу даних з доповіді голови незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства

Санкції проти спортсменів з «країни допінгу» можуть поширитися і на фігуристів. Зокрема, у Росії можуть забрати чемпіонат Європи з фігурного катання, який має пройти в Москві з 15 по 21 січня 2018 року, пише newsru.com.

Міжнародний союз ковзанярів (ISU) ухвалюватиме рішення на підставі аналізу даних з доповіді голови незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річарда МакЛарена.

У документі, що його ухвалили під час засідання ради ISU в Амстердамі, зазначається, що право на проведення ЧЄ-2018 було надано Москві до публікації доповіді МакЛарена, тож, організація залишає за собою право на скасування або перенесення турніру через розміщені в ній дані, а також на підставі серйозних обставин іншого характеру.

Нагадаємо, що після публікації доповіді Міжнародний олімпійський комітет рекомендував профільним міжнародним федераціям із зимових видів спорту відмовитися від проведення змагань на території РФ на час розслідування допінгових скандалів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ