Мер столиці вважає таке рішення компромісним

Столичний голова Віталій Кличко вигадав, як «замирити» прихильників та супротивників нового дизайну Арки дружби народів, яку вже охрестили «символом ЛГБТ». За його словами, до кольорів веселки на споруді додадуть ще й фрагмент українського орнаменту. Про це мер Києва сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передає Новое время.

«Ми знайшли компроміс. На тій ділянці, яка залишилася незавершеною, розмістять фрагмент українського орнаменту. Ніяких конфліктів не буде», – сказав він.

При цьому Кличко додав, що у нього є фотографія Арки 2010 року, яку тоді також підсвічували різними кольорами.

«Громадські організації подали заявку, щоби тимчасово прикрасити Арку дружби народів кольорами веселки. Дехто почав говорити, що це, нібито, якась не така символіка, натякаючи на певні організації. У мене є фотографія 2010 року, коли арку підсвічували різними кольорами, і ні в кого не виникало зауважень», – резюмував мер.

Нагадаємо, на час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» Арку дружби народів тимчасово перетворили на арт-об’єкт Arch of Diversity (Арка різноманіття). На споруду наклеїли 5 різнокольорових смуг фіолетового, синього, зеленого, жовтого і помаранчевого кольорів. У Мережі її вже порівняли з символом ЛГБТ-спільноти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ