Відповідний законопроект до Держдуми вніс Владімір Путін

Господар Кремля Владімір Путін прагне використовувати засоби протиповітряної оборони на кордонах Білорусі з ЄС та Україною. Відповідний законопроект внесли на розгляд Держдуми РФ, передає Європейська правда.

Зокрема, Путін просить ратифікувати протокол «про внесення змін і доповнень до Угоди між Україною та Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації та Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 року».

Протокол був підписаний 2 листопада 2016 року в Мінську.

Його положеннями вносяться зміни щодо організаційно-штатної структури Збройних Сил Російської Федерації і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування», – йдеться на сайті Держдуми.

«Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету», – наголошують у повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ