Також в РФ можуть скасувати для жителів окупованого Донбасу патенти для роботи

Держдума Росії планує запропонувати уряду РФ спростити умови міграції жителів окупованих районів Донбасу до Росії, передає ТАСС.

Зокрема, учасники парламентських слухань у Держдумі підготували проект рекомендацій російському уряду з проханням надати жителям ОРДЛО повну міграційну амністію, преференції при отриманні російського громадянства, при реєстрації за місцем проживання в РФ, а також при влаштуванні на роботу в Росії.

«З урахуванням гуманітарної катастрофи, в якій опинилися громадяни України та особи без громадянства, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, провести для цієї категорії російських співвітчизників повну міграційну амністію й розробити додатковий перелік преференцій на території Росії», – йдеться в документі.

Крім того, учасники парламентських слухань пропонують «скасувати (для жителів ОРДЛО) патенти для роботи на території Росії, щоби працевлаштування проходило за спрощеною схемою через службу зайнятості населення».

Більше того, у зв’язку з «масовим характером переслідування російських співвітчизників на Україні з політичних мотивів», йдеться в проекті, уряду пропонується розробити комплекс заходів, щоби законодавчо спростити надання політичного притулку за кордоном.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін підписав указ про визнання на території Росії фейкових документів «ДНР» і «ЛНР». А російський «Сбєрбанк» першим почав обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які пред’являють такі «паспорти». Згодом до нього приєднались іще два російських банки –  ВТБ і «Юнікредит».

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  Кремль уникає прямої відповіді на запитання, чи планується приєднання до складу Російської Федерації самопроголошених Донецької та Луганської народних республік. Мовляв, наразі відсутні письмові сценарії щодо цієї можливості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ