в окупований Крим прибуло чотири групи бійців кадировського елітного спецзагону «Терек»
В окупований Крим прибуло чотири групи бійців кадировського елітного спецзагону «Терек»

Кремль готує «православний джихад» у Криму, щоби почати повномасштабний наступ на Україну. Росія запланувала теракти на півострові з метою дискредитації України та створення приводу для початку повномасштабного наступу. Про це заявив командир міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв в ході прес-конференції в Києві, передає міжнародне волонтерський співтовариство InformNapalm.

Він пояснив, що таку інформацію отримали з власних достовірних джерел. Відомо, що з 4 по 9 січня цього року в окупований Крим прибуло чотири групи бійців кадировського елітного спецзагону «Терек» (кожна група по 5-7 осіб). Мета їх перекидання на півострів – організація терактів.

Осмаєв наголосив, що за наявною інформацією, кадировські бойовики мають намір організувати теракти на Куйбишевському та Центральному ринках міста Сімферополя та в районі Ангарського перевалу на трасі Сімферополь-Ялта.

Також поки перевіряється інформація щодо можливих терористичних атак на православну церкву в Сімферополі та диверсій у Севастополі.

За попередніми даними, в ході російської спецоперації як складової частини широкомасштабної інформаційної провокації планується підрив одного з кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації, що підлягають списанню.

У ході підготовки і здійснення широкомасштабних провокацій офіцерами ФСБ РФ будуть проведені обшуки і затримання кримських татар, які засуджують окупацію Криму, і буде інсценовано виявлення у них забороненої літератури та інших предметів (шевронів, контактних даних тощо), які повинні прямо або побічно демонструвати нібито «екстремістський український слід» у підготовці терактів. Також у ході провокацій для більшого впливу на світове співтовариство може бути розіграна карта «Україна – «ІДІЛ».

Прес-офіцер батальйону ім. Джохара Дудаєва Аміна Окуєва уточнила, що інформація про заплановані теракти була отримана з джерел в адміністрації Рамзана Кадирова, силових структурах Чечні і батальйоні «Терек».

Також, в ході прес-конференції Адам Осмаєв уточнив, що наступ на територію України під приводом «боротьби з тероризмом та екстремізмом» розглядається військовим керівництвом РФ з декількох напрямів: з території окупованого Криму, окупованої частини Донбасу, або з двох сторін одночасно.

«Конкретної інформації про точний час здійснення терактів немає, але вони плануються, поки не настала відлига, яка утруднить проходження військової техніки», – додав Осмаєв.

У свою чергу, InformNapalm з посиланням на власні інсайдерські джерела повідомляє, що підготовка і здійснення терактів можуть бути приурочені до перебування Патріарха Московського Кіріла в Шамбезі (Швейцарія), де на нього покладено функцію оперативного впливу на учасників Зборів Предстоятелів і представників усіх Помісних Православних Церков. Саме для цього в числі об’єктів для терактів значаться православні храми, щоб оголосити війну проти України не тільки «антитерористичною», але і «духовною». Виконання «брудної роботи» покладено на «кадирівців» із «Терек» також не випадково.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ