В МЗС Росії закликають США повідомляти інформацію про смерть дипломата через офіційні канали

Міністерство закордонних справ РФ хоче уникнути витоку в ЗМІ інформації про причини смерті представника Росії в ООН Віталія Чуркіна. Із цим закликом до США звернулась офіційний представник МЗС Марія Захарова, передає ТАСС.

«Саме для того, щоби не допустити розповсюдження, а у нас складається відчуття, що саме на це були направлені чергові «вкиди» щодо експертизи, саме для того, щоби не допустити спекуляцій, ми і звертаємося до американської сторони, щоби всю інформацію з цього питання повідомляли російській стороні через офіційні канали», – зазначила дипломат.

«У нього є сім’я і близькі родичі, які не заслужили на те, щоби через жовту пресу, через незрозумілі сайти дізнаватися такі речі», – додала вона.

Представник МЗС підкреслила, що навіть «шановані видання» оперують інформацією у вигляді витоків, що «підриває довіру до ЗМІ».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 лютого ввечері МЗС Росії повідомило, що Чуркін помер у Нью-Йорку. Офіційна інформація про причини його смерті наразі відсутня.

Експерти не змогли одразу встановити причину раптової смерті. Видання New York Post з посиланням на джерела повідомляло, що Чуркін помер через проблеми із серцем.

23 лютого літак з тілом постійного представника РФ при ООН приземлився в аеропорту Москви.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ