Політолог переконаний, що у Кремлі вигадали новий план щодо України

Директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак у статті для ZN.UA попередив про новий план російського президента Путіна проти України.

Як зауважив експерт, на початку 2017 з’явилася реальна небезпека ще одного етапу гібридної війни Росії. Цього року Кремль може вдатися до псевдомиротворчої авантюри.

На думку Бадрака, Росія може використати міжнародні організації, зокрема ООН і ОБСЄ, для приховування військових злочинів.

«Досвід трьох років війни Росії проти України свідчить, що слуги Кремля цілком результативно використовують в роботі з багатьма міжнародними організаціями, включаючи Радбез ООН, неформальні особисті контакти. У хід іде все – від очевидної фінансової підтримки до прихованого підкупу та політики шантажу», – підкреслив фахівець.

Для прикладу він нагадав про колишнього Генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна, який «не помічав» збройної агресії Кремля проти України і «явно підігравав Путіну».

За словами аналітика, хоча ідеї Путіна і виглядають як шлях у глухий кут, проте  на тлі нинішньої ситуації в Європі вони можуть спрацювати.

«В умовах ослаблення Європи та із занадто неповороткою бюрократичною машиною НАТО амбітні рішення господаря Кремля можуть виявитися ефективною гібридною відповіддю у протистоянні з Заходом», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ