У Москві хочуть, щоби Україна виконала низку умов задля скасування рішення Путіна

Москва може скасувати рішення про визнання «документів» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Однак лише за умови, що Київ повністю виконає Мінські угоди. Про це заявив постійний представник Росії при ОБСЄ Алєксандр Лукашевич.

За словами постпреда, Кремль вимагає, щоби українська влада припинила АТО, що його в РФ охрестили «каральною операцією», відвела озброєння, провела конституційну реформу із закріпленням особливого статусу Донбасу, визнала місцеві вибори і виконала пункт, що стосується повного відновлення соціально-економічних зв’язків.

При цьому Лукашевич зазначив, що ухвалене Києвом рішення заблокувати транспортне сполучення з Донбасом «позбавлене здорового глузду і суперечить мінським угодам».

У свою чергу, прес-секретар російського президента Дмітрій Пєсков вважає, що скасування рішення про визнання псведокументів ОРДЛО – зараз не на часі.

Як відомо, президент РФ Владімір Путін підписав указ про визнання на території Росії фейкових документів «ДНР» і «ЛНР». А російський «Сбєрбанк» першим почав обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які пред’являють такі «паспорти». Згодом до нього приєднались іще два російських банки –  ВТБ і «Юнікредит».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ