Бойовики нехтують Мінськими угодами та черговою домовленістю про припинення вогню

Російська Федерація нарощує військову міць на західному і південному стратегічних напрямках. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі, повідомляє прес-служба РНБОУ.

«Аналізуючи ці дані, ми не можемо виключати розширення військової агресії проти нашої країни», – сказав Турчинов, додавши, що російський військовий потенціал загрожує не лише Україні, а й західним партнерам.

Секретар РНБО також наголосив, що російсько-терористичні угруповання демонстративно нехтують Мінськими угодами та черговою домовленістю про припинення вогню: «Не припиняючи обстрілів наших позицій із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї, вони військовим шляхом намагаються змінити лінію розмежування».

Турчинов наголосив, що в цьому контексті дуже важливо відновити військово-технічну співпрацю України з її західними партнерами, «яка була штучно заблокована в 2014 році».

Під час зустрічі сторони також обговорили необхідність продовження санкційного тиску на країну-агресора, поки Крим та Донбас не повернуться до складу України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ