російські військові на Донбасі
Росія збільшила присутність військових на кордоні з Україною

В РНБО заявляють, що останнім часом кількість російських військових на кордоні з Україною збільшилась до 50 тисяч, що викликає побоювання ескалації конфлікту на сході. Про такі дані РНБО повідомляє британська газета Independent.

Крім того, в РНБО вважають, що на території України перебувають майже 9 тисяч російських військовослужбовців. Інші розміщені неподалік Ростова, зокрема,  механізовані підрозділи, штурмові й командні системи зв’язку.

Крім того, за оцінками РНБО на окупованих територіях розміщені 33,400 бойовиків так званих незаконних збройних формувань, підтримуваних Росією, близько 400 основних бойових танків та майже 2 тисячі бронетранспортерів, які, згідно з  повідомленнями, перебувають у «повній бойовій готовності».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Міністерстві оборони вважають, що кількість російсько-сепаратистських військ на сході України становить 42-43 тисячі осіб.

Нагадаємо, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, йдеться, що лише за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – в Росію повернулося щонайменше 220 трун.

Читайте: Українські відчайдухи-розвідники підірвали автобус із найманцями з Кабардино-Балкарії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ