РосЗМі писали, що Кремль вирішив пожертвувати «ДНР-ЛНР» заради Криму

Росія не планує скорочувати фінансування Донбасу. Про це заявив речник російського президента Дмітрій Пєсков. Про це інформує Народна правда.

За його словами, мова йде про «гуманітарну допомогу жителям Донбасу», і така «допомога» буде продовжуватись. Про її припинення «не може бути і мови», підкреслив Пєсков.

Днями росЗМІ повідомили з посиланням на джерела в уряді РФ, що окупанти Донбасу можуть залишитись без фінансування «з центру». Мовляв, Кремль вирішив пожертвувати «ДНР-ЛНР» заради Криму. Зокрема, у проекті бюджету на 2018 рік не передбачено фінансування так званої «гуманітарної підтримки окремим територіям».

Під такими територіями мається на увазі окупована Росією частина Донецької та Луганської областей України. Передбачалось, що на їхні потреби витратять мільярди рублів. Проте, з’явилась інформація, що додаткове фінансування обсягом у 165 мільярдів рублів отримає окупований Крим, а також деякі інші регіони, зокрема, Калінінградська область.

За інформацією ЗМІ РФ, будуть скорочувати і фінансування деяких інших напрямків, наприклад, субсидіювання РЖД. Рішення також продиктоване необхідністю направлення коштів на низку інфраструктурних проектів в Криму та інших регіонах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ