Севастопольців примусово виселяють з приватних будинків, щоби на цих територіях звести багатоповерхівки і заселити їх росіянами

Днями в Інтернеті з’явилося нове свідоцтво того, що російська влада планує заселити Севастополь сотнями тисяч переселенців з РФ, які лояльно ставляться до господаря Кремля Владіміра Путіна. «Офіційну» інформацію з цього приводу оприлюднила прес-служба так званих Законодавчих зборів Севастополя. Про це повідомляють Крим.Реалії.

Депутат «законодавчих зборів» Вячєслав Аксьонов заявив: «Розробники проекту генплану зробили неправильний акцент на концепцію потужного зростання населення міста. Ми таку позицію не поділяємо».

Звідси випливає, що така концепція була і є, і розробники проекту генплану – московські архітектори – її не нафантазували, а отримали від російської адміністрації Севастополя або від керівництва Росії, якому міська адміністрація підпорядкована.

Варто зазначити, що за п’ять місяців 2017 року народжуваність у Севастополі впала на 13%, а крива рівня смертності неухильно повзе вгору. Тож «потужне зростання населення міста», імовірно, відбувається тільки за рахунок припливу мігрантів з Росії, які все більш активно скуповують тут житло – за 2014-2017 роки число зареєстрованих жителів Севастополя зросло приблизно на 45 тисяч осіб, або майже на 12%.

У той же час, приплив мігрантів з Росії може різко підсилитися, якщо буде реалізований «московський» генплан Севастополя і на місці декількох кварталів приватного сектора виростуть багатоповерхові багатоквартирні будинки.

Як відомо, новий проект генерального плану Севастополя представив російський уряд міста і команда московських архітекторів на публічних слуханнях 12 травня 2017 року, на які прибули тисячі невдоволених жителів міста.

Обурення місцевих жителів було викликано, зокрема, тим, що новий російський проект генплану міста переводив мікрорайони приватного сектора міста в зони багатоповерхової та малоповерхової забудови, що давало юридичні підстави для знесення індивідуальних будинків на цих територіях і будівництва там багатоквартирних будинків.

В інтерв’ю кореспонденту «Крим.Реалії» майже за два місяці до заяви депутата Аксьонова деякі севастопольці заявили, що в майбутніх багатоквартирних будинках, які виростуть на місці приватного сектора, житимуть москвичі та жителі інших російських міст, а корінних севастопольців виселятимуть куди подалі.

Варто зазначити, підготовка до знесення приватних будинків відбувається у примусовому порядку.

За даними видання, обурені громадяни на публічних слуханнях щодо генплану заявили, що захищатимуть свої житлові будинки та земельні ділянки.

Таким чином, у суспільстві поступово посилюється напруженість і невдоволення російською адміністрацією. Це видно і за коментарями в Інтернеті, і за готовністю місцевих жителів вийти на вуличні акції протесту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ