На думку російського чиновника, запровадження системи попередньої електронної реєстрації для громадян РФ по суті є встановленням візового режиму

Росія обіцяє вжити заходів у відповідь на посилення Україною правил в’їзду для громадян РФ на територію нашої держави. Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, передає РИА Новости.

На його думку, запровадження системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії по суті є встановленням візового режиму. Клінцевич заявив, що в такому разі «доведеться ввічливо попросити залишити РФ» українських заробітчан.

«Про це дуже непросто говорити, але вони (заходи у відповідь, – ред.) певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють в Росії», – зазначив чиновник.

Нагадаємо, 10 липня президент Петро Порошенко під час засідання РНБО повідомив, що Україна запровадить біометричний контроль для громадян інших країн, які перетинають її кордон.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов уточнив, що українська влада також має намір запровадити систему попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в’їжджають на територію країни. За його словами, також запроваджується вимога щодо обов’язкової реєстрації громадян Російської Федерації, які знаходяться на території України, в місці їхнього тимчасового перебування та вимога щодо подачі інформації про їхнє пересування в межах нашої держави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ