Відомий експерт попередив про нову небезпеку від російської армії

Росія продовжує реалізовувати стратегічні плани щодо України. Зокрема, Кремль нарощує на кордонах ударні військові угруповання. Таку думку висловив військовий експерт Костянтин Машовець у статті для Фокуса.

«У Білорусь вже вирушило нібито тренуватися 5000 російських «ихтамнетов» замість «запланованих» 3000, що теж не може не насторожувати», – зазначив фахівець, додавши, що вже зараз у Білорусі зосереджено понад 23 тисячі російських військовослужбовців.

За його словами, насторожує і те, що Росія задіяла 4126 залізничних вагонів для перевезення військ, хоча у попередні роки це було 50-125 вагонів загалом. Для порівняння: у 2015-му росіянам знадобилося 125 вагонів, а в 2016-му ще менше – 50.

«Куди, кого, що, а головне – навіщо Путін зібрався везти?» – підкреслив Машовець. Він також додав, що на російсько-українському кордоні триває формування трьох мотострілецьких дивізій та не менше п’яти окремих танкових і мотострілецьких бригад.

«Це відверто ударні з’єднання. У Криму несамовитий підполковник КДБ СРСР активно відновлює місця складування і зберігання ядерних боєприпасів (об’єкт «Феодосія-13»)».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ