Пєсков також заявив, що Україна має нульову інвестиційну надійність «після того, що стало відбуватися»

Російська влада сподівається, що офіційний Київ «захистить» інвесторів з РФ та їхні права в Україні від нападок «ультранаціоналістів». Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, коментуючи ситуацію із російськими банками і підприємствами в Україні, передає агентство РИА Новости.

«Безумовно, ми хочемо і розраховуємо, що інтереси зарубіжних інвесторів, якими в Україні є російські компанії, будуть забезпечуватися і захищатися державою, якщо ця держава є дієздатною. І ми розраховуємо, що українська держава захистить приватну власність зарубіжних інвесторів від нападок ультранаціоналістичних і екстремістських елементів», – сказав Пєсков.

Прес-секретар Путіна пообіцяв, що Росія не вживатиме заходів щодо українського бізнесу у відповідь. Пєсков також заявив, що Україна має нульову інвестиційну надійність «після того, що стало відбуватися».

Нагадаємо, 12 березня у різних областях України активисти позаливали банкомати «Сбєрбанку» монтажною піною, а 14 березня у Києві замурували одне з відділень фінустанови.

28 березня зранку активісти розблокували приміщення центрального відділення дочірнього банку ПАТ «Сбєрбанк», розташованого на вул. Володимирській, 46 у столиці.

27 березня у «Національному корпусі» заявили про тимчасове припинення блокади з тим, щоб українці змогли забрати свої заощадження. Водночас активісти оголосили про наступний етап блокади до повного припинення роботи всіх філій «Сбєрбанку Росії» в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ