Путін хоче у своїх інтересах використати ситуацію в Каталонії?

Президент Росії Путін не проґавить можливості використати протести у Каталонії, аби дестабілізувати Європейський Союз і помститися за санкції, оголошені ЄС у зв’язку з агресією Кремля щодо України. Про це йдеться у статті ABC.es.

За словами авторів, російські ЗМІ беруть активну участь у поширенні сфальсифікованої інформації на території Каталонії, а саме – телеканал RT, що здійснює мовлення і іспанською.

До нього приєднались «експерти», які пророкують «франкістський переворот» (ультраправий військовий путч в Іспанії 23-24 лютого 1981 року – ред.) у Каталонії.

«Тисячі прихильників відокремлення від Іспанії невтомно атакують уряд країни у своїх повідомленнях в Facebook і Twitter», – ідеться у статті.

«У Кремля недостатньо військової та економічної потужності, щоб похитнути Захід. Тому Росія веде так звану гібридну війну, використовуючи всі доступні засоби для знекровлення супротивника. Її найяскравіші епізоди – це приєднання Криму та бойовики на сході України, яких, на думку НАТО, спрямовує і підтримує саме Росія», – резюмує видання.

Читайте: Офіційний Київ не визнає легітимність референдуму в Каталонії