15 травня 2018 року окупанти офіційно відкрили автомобільну частину так званого Кримського мосту через Керченську протоку

Російська влада внесла у комплексний план модернізації та розширення магістральної інфраструктури РФ до 2024 року реконструкцію автошляхів, що ведуть до так званого Кримського мосту через Керченську протоку. Про це пише РБК, передає Информатор

На розвиток траси А-289 «Краснодар – Слов’янськ-на-Кубані – Темрюк» потрібно 86,4 мільярда рублів. У гривнях ця сума дорівнює 36,3 мільярда. Для порівняння, розмір виділених на будівництво траси коштів перевищує два річних бюджети Харкова – у 2018 році кошторис міста становить 16,1 млрд грн.

Російські ЗМІ повідомляють, що реконструкція дозволить скоротити час проїзду від Краснодара до Кримського моста майже в 1,5 разу – до 1 години 50 хвилин.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 травня 2018 року окупанти офіційно відкрили автомобільну частину так званого Кримського мосту через Керченську протоку. На відкриття приїхав президент РФ Владімір Путін.

Міст через Керченську протоку поєднав анексований Крим і російський Краснодарський край. Його довжина становить 19 кілометрів. Будівництво триває з 2015 року. У Росії заявляють, що пропускна спроможність мосту – 40 тисяч автомобілів і 47 пар поїздів на добу, 14 млн пасажирів і 13 млн тонн вантажів на рік.

Читайте: Керченський міст завдає мільярдних збитків екосистемам Чорного та Азовських морів

Україна подала позов до міжнародного арбітражу через незаконне будівництво окупантами Керченського мосту в анексованому Криму.