Загиблого Вороненкова охороняв представник спецслужб України

У Мережі опублікували відео з першими секундами після вбивства екс-депутата російського парламенту Дєніса Вороненкова у центрі Києва. Запис з’явився на YouTube-акаунті Kyiv Operativ.

На відео, знятому з дороги, видно двох чоловіків на землі, один із них рухається.

Тим часом, як повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, дружині вбитого екс-депутата й іншому колишньому російському парламентарю Іллі Пономарьову, який має посвідку на проживання в Україні, буде надана охорона.

За його словами, охорону здійснюватимуть спецпідрозділи СБУ. Причому ці сили будуть збільшені.

Водночас Луценко не повідомив, хто саме був охоронцем Вороненкова. Відомо лише, що це представник спецслужб України.

«Вороненков перебував під охороною однієї зі спецслужб України. Людина, яка була поранена сьогодні і яка змогла нанести постріли у відповідь кілеру, є працівником однієї зі спецслужб», – сказав він.

Луценко переконаний, що працівник охорони спрацював професійно. Генпрокурор відкидає думку, що Україна винна у смерті російського екс-депутата.

Щоправда, у Кремлі дотримуються іншої думки. Міністерство закордонних справ РФ вже виступило зі звинуваченнями на адресу України з приводу вбивства, назвавши його показовою акцією.

Прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова заявила, що у Москві сумніваються,  що слідство у справі проведуть об’єктивно.

За її словами, «після того, як президент України заявив про те, що вбивство – це терористичний акт Москви», у Кремля не залишилося сумнівів у тому, що розслідування цього злочину не може бути неупередженим і об’єктивним.

«Режим-вбивця, як його вже називають, мабуть і в цей раз зробить все, щоб ніхто ніколи не дізнався правди про те, що сьогодні сталося в Києві», – заявила прес-секретар МЗС та додала, що Москва шокована зухвалим вбивством Вороненкова, яке має всі ознаки показової акції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Вороненкова, який давав свідчення у справі колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Було поранено двох людей  – охоронця Вороненкова і стрілка. Останнього затримали. Він з пораненнями був госпіталізований у реанімацію. Кілер перебував у вкрай важкому стані та згодом помер.

На думку екс-депутата російського парламенту Іллі Пономарьова, за вбивством можуть стояти російські спецслужби.

Прокуратура має дві попередні версії вбивства – контрабанда ФСБ РФ та надання свідчень у справі екс-президента Віктора Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ