6 березня в районі н.п.Розкішне зняли постановочне відео з відбиття нападу «української диверсійної групи»

Кремлівські пропагандисти продовжують знімати на тимчасово окупованій території Донбасу фейкові сюжети антиукраїнської спрямованості. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України на сторінці у Facebook.

«6 березня ц.р. у районі н.п.Розкішне фахівцями Центру із залученням особового складу та військової техніки (близько 50 одиниць) 2 АК проведено зйомки постановочного відео з відбиття нападу «української диверсійної групи». До зйомок «результатів відбиття нападу української ДРГ» з представленням «захоплених трофеїв» залучались представники російських ЗМІ», – зазначають у ГУР.

Також українські розвідники фіксують зниження морально-психологічного стану в з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Насамперед це пов’язано із зростанням недовіри військовослужбовців до командного складу.

Рядові та сержанти підрозділів 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК незадоволені рішеннями та розпорядженнями офіцерів ЗС РФ ланки «рота – батальйон», що вони їх ухвалюють у стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотичних речовин, що призводить до втрат особового складу. У свою чергу, командування бригади ігнорує чисельні скарги підлеглих.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ