«Ображені» росіяни одразу ж засудили музиканта за його слова

Відомий російський музикант, лідер гурту «Машина времени» Андрій Макаревич заявив, що жителі США набагато добріші, ніж росіяни, оскільки кремлівська «пропаганда перетворює людей на «злісних дебілів». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Макаревич поділився враженнями від Сполучених Штатів, куди музиканти поїхали на гастролі.

«Якихось три роки не був у Америці. І, передусім, вразило – наскільки вони спокійніші, веселіші й добріші за нас. Це не вони стали кращими – вони не стали кращими. Це з нами відбувається щось жахливе», – написав він у соцмережі 18 березня.

Каких-то три года не был в Америке. И впервые поразило – насколько они спокойнее, веселее и добрее нас. Это не они стали лучше – они не стали лучше. Это с нами происходит что-то ужасное.

Gepostet von Андрей Макаревич am Samstag, 17. März 2018

У коментарях до своєї публікації музикант погодився з думкою одного з користувачів про те, що пропаганда путінської Росії набагато ефективніша за пропаганду СРСР.

«Мені здається, що вони відкрили якийсь двадцять п’ятий кадр, який реально перетворює людей на злісних дебілів», – зазначив Макаревич.

Пізніше музикант повідомив, що після його публікації йому активно почали телефонувати журналісти з Росії з проханням про коментар.

«На десятому дзвінку задумався – що ж сталося? Чи не помер хто? (…) зайшов в Мережу – ось воно що! Я, виявляється, «назвав росіян злісними дебілами»! Мене засуджують! Батько російської демократії Мілонов, титани року Скляр і Лоза! Й інші ображені представники російського народу (…) судячи з хвилі лайна – працює цей двадцять п’ятий кадр, працює», – написав він.

Сегодня с утра вдруг начал разрываться телефон – журналисты с далекой Родины. «Андрей Вадимович, а вы бы не могли…

Gepostet von Андрей Макаревич am Montag, 19. März 2018