Російське ТБ
Журналіст розповів в ефірі російського ТБ про нібито зґвалтовану дівчинку з родини російських іммігрантів у ФРН

Пропагандистське російське телебачення «творчо» відреагувало на скандал із мігрантами у Німеччині, пов’язаний з масовими випадками сексуальних домагань у новорічну ніч. Телевізійний сюжет виявився черговим фейком, повідомляє приватне ЗМІ Андрєя Шипілова.

«Перший канал» показав у своєму ефірі трагічну історію про зґвалтування арабськими біженцями 13-річної школярки з Берліна на ім’я Ліза, дочки російських іммігрантів, яку нібито викрали, катували і ґвалтували впродовж 30 годин. «Подію» висвітлював берлінський кореспондент Іван Благой.

Інтригу розвінчала німецька поліція, яка звикла сприймати повідомлення преси серйозно. Правоохоронці одразу ж порушили провадження й провели розслідування. Виявилося, що цей випадок – суцільна вигадка.

«За результатами розслідування можна стверджувати, що ані викрадення, ані зґвалтування не було», – наводить Deutsche Welle слова представниці прес-служби берлінської поліції Керстін Ісмер.

Самі ж жителі ФРН через подію обурились. Сам факт того, що ЗМІ свідомо демонструє вигаданий сюжет, а не реальну подію, не вкладається в головах педантичних німців.

Берлінська поліція вже зробила заяву, що не має наміру залишати без уваги безпідставні повідомлення про нібито зґвалтовану дівчинку з російськомовної родини.

Хоча компетенція німецьких органів юстиції та не поширюється на російські ЗМІ, Іван Благой, який проживає в Берліні, порушив закони ФРН. За наклеп російському журналісту загрожує до п’яти років тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, в німецькому Кельні в новорічну ніч мали місце масові випадки сексуальних домагань, грабежу і насильства щодо жінок, вчинені, за даними правоохоронців, особами переважно «арабської і північноафриканської зовнішності».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ