9 травня в Москві помер головний редактор радіостанції «Говоріт Москва» Сєрґєй Доренко

Російський державний телеканал «Звєзда» оприлюднив матеріал, присвячений похоронам журналіста Сєрґєя Доренка. Причому серед журналістів, імовірно, були медіуми, адже їм вдалося поспілкуватися із артисткою Єлєною Образцовою, яка померла ще у 2015 році. Промашка вийшла і з самими похоронами – на дату публікації їх ще не було.

Артистка нібито «зазначила», що Доренко ніколи не йшов на компроміси і керувався у своїй професійній діяльності тільки правдою.

«Низький йому уклін і вічна пам’ять, – «додала» Образцова.

Як повідомляє російський телеканал Дождь, матеріал «Звєзди» був опублікований 12 травня. Однак пізніше його видалили. Наразі новина відсутня на сайті «Звезды» і в кешах пошукачів «Ґуґл» і «Яндекс». При цьому, як зазначає «Дождь», публікація є в пошуковій видачі «Яндекса».

Після того, як російські ЗМІ написали про казус своїх колег, «Звєзда» вибачилася і оприлюднила спростування.

«За фактом появи недостовірної інформації на сайті телеканалу було проведено службове розслідування. Всі винні були притягнуті до суворої дисциплінарної відповідальності», – йдеться у повідомленні телеканалу.

Нагадаємо, 9 травня в Москві помер головний редактор радіостанції «Говоріт Москва» Сєрґєй Доренко. Церемонія прощання з Доренком була запланована на 12 травня, однак її скасували через відмову поліції видати тіло журналіста його вдові.

У своїх відеоблогах та інтерв’ю Доренко неодноразово підтримував ідею створення «Л/ДНР» і проросійських бойовиків на окупованому Донбасі, анексію Криму Росією, називав українців «пішаками в грі Януковича», а Україну – «тухлим захолустям».