Словенія призупинила залізничне сполучення з Хорватією
Словенія призупинила залізничне сполучення з Хорватією

Словенія тимчасово призупиняє залізничне сполучення з Хорватією. Про це повідомляє сайт «Словенської залізниці»Пасажирські перевезення тимчасово припиняються за погодженням з владою країни. Замість поїздів організовано автобусні маршрути в Хорватію. «Всі інші потяги вільно курсують територією Словенії», – йдеться в повідомленні.

Рішення словенської влади було ухвалено після того, як Угорщина оголосила про закриття кордону з Хорватією в ніч на 17 жовтня, аби не допустити безконтрольного в’їзду біженців на територію країни. Після цього міністр внутрішніх справ Хорватії Ранко Остойіч заявив, що потік мігрантів буде перенаправлений в бік Словенії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, турецький уряд не хоче залишати у себе мігрантів в обмін на європейські гроші. Про це заявив міністр закордонних справ країни Ферідун Сінірліоґлу. Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів, Сінірліоґлу зазначив, що Анкара виступає за створення зон безпеки всередині країн, звідки біжать вимушені переселенці.

Нагадаємо, 16 жовтня повідомлялося, що Євросоюз пообіцяв Туреччині 3 мільярди євро і полегшення візового режиму в обмін на допомогу Анкари у вирішенні ситуації з біженцями. До того ж передбачалося реанімувати переговори про можливе долучення Туреччини до Євросоюзу.

Інформаційний Акцент