Іслямов
Іслямов анонсував створення батальйону для звільнення Криму

В Україні з’явиться батальйон, який у майбутньому звільнятиме окупований росіянами Крим. Його сформують активісти блокади АРК. Про це заявив в інтерв’ю КотТВ  один з організаторів акції Ленур Іслямов.

«Ми звідси не підемо. Далі тут ми будемо формувати батальйон, який буде допомагати, зокрема, і поліції … і буде готуватися для входу в Крим, тому що це нова поліція, яка буде всередині Криму, нова Нацгвардія, яка буде там вже очищати Крим від тих «сепараторів», які там засіли, і від тих небажаних елементів, від ворожих елементів, які там залишаться після визволення Криму», – сказав він.

За словами Іслямова, після повернення півострова до складу України, він буде вже кримськотатарський, а не «псевдоросійський, псевдоукраїнський, псевдотатарский», яким він був раніше.

«Ми зараз, зайшовши в Росію, як Нео, як «Матриця», ми зруйнуємо її, і через Крим буде звільнення всієї Росії. України, в першу чергу, а потім Росії», – додав Іслямов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російський суд арештував майно колишнього віце-прем’єра Криму, власника телеканалу «АТР» Ленура Іслямова. Згодом стало відомо, що скандальний «прокурор» Наталя Поклонська на цьому зупинятися не збирається й хоче знайти продані ним в недавньому минулому активи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ