Садовий заявив, що ГПУ готує для нього підозру у скоєнні кримінального злочину

Експерт Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Гліб Канєвський у коментарі Слову і Ділу проаналізував заяву мера Львова Андрія Садового про те, що Генеральна прокуратура України готує йому підозру в скоєнні кримінального злочину

За словами експерта, поки складно зрозуміти, чи може кримінальне провадження стати елементом боротьби Порошенка із Садовим. Багато ЗМІ постійно висвітлюють пригоди львівського сміття в Україні, що, безумовно, вдарило по рейтингу Садового.

«Якщо допустити вибори, то, як показує історія попередніх кримінальних проваджень проти різних кандидатів у президенти, наприклад, проти Тимошенко, такі справи працюють, навпаки, на користь політиків-опозиціонерів», – підкреслив політолог.

Він зауважив, що це спосіб привернути увагу медіа: «Більше того, вони привертають увагу того електорату, який незадоволений чинною владою, але, наприклад, ще не визначився, кому віддати голос».

Він запевнив, що навіть якщо кримінальне провадження проти Садового є елементом політичної боротьби Адміністрації Президента проти Садового, то це не козир у руках, а помилка команди Порошенка, що навіть здатна підвищити йому рейтинг мера Львова.

«Хоча в разі проведення виборів у Садового вже немає шансів на перемогу, але політична боротьба ще попереду», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ