Ганна Маляр розповіла про російський слід у замаху на Осмаєва та Окуєва

Хоча здається, що «російський слід» очевидний, неправильно зосереджуватися на одній версії. Принаймні слідство не повинно цього робити. Подружжя не перший рік в Україні, і коло їхніх ворогів могло давно розширитися. Про це у своєму Facebook розповіла юрист, експерт-кримінолог Ганна Маляр.

«Так, іноземні спецслужби можуть використовувати у своїх операціях громадян України. Тим більше, що ФСБ почуває себе тут як вдома, і не лише вони. Кримінальні авторитети з країн СНД теж люблять в Україні «попрацювати», – підкреслила фахівець.

На її думку, три попередні зустрічі подружжя з кілером не дивують.

«Це нормальна тактика, щоби викликати довіру у бойових професіоналів, і потім виграти секунди для вбивства. Але не вийшло», – пояснила експерт, додавши: ознакою того, що операцію ретельно планували, є наявність у зловмисника паспорта в момент скоєння злочину.

«Імовірно, допускали всі можливі сценарії розвитку подій, в тому числі поранення чи загибель кілера», – припустила Маляр.

«Очевидне і безсумнівне в цій ситуації одне. Завдяки тому, що Окуєва мала при собі зброю, кілер не зміг довести свій намір до кінця. Вона врятувала себе і, сподіваємось, свого чоловіка. Легалізація зброї вже назріла і «перезріла». Бо злочинці давно всі озброєні», – підсумував кримінолог.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ