1
Coca-Cola вибачилася перед росіянами за карту Росії без Криму

Американська компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці в соцмережі «Вконтакте» принесла вибачення за публікацію карти Росії, на якій був відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови, пише Українська правда.

«Неправильна» карта була опублікована на сторінці спільноти 30 грудня ввечері. Після того, як російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення, компанія в ніч на 5 січня опублікувала нову карту, на якій Крим був позначений територією РФ, і принесла свої вибачення.

«Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння», – йшлося в повідомленні.

Після того, як на ситуацію звернули увагу ЗМІ, всі записи і коментарі на цю тему були видалені зі сторінки спільноти.

Своєю чергою народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм пропонує громадянам України відмовитися від покупки продукції компанії Coca-Cola.

«Компанія Coca-Cola перепросила за публікацію карти Росії, на якій відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови… повернувши Кримський півострів до складу Російської Федерації. Пропоную громадянам України у відповідь повернути компанію Coca-Cola на землю і відмовитися від покупки продуктів компанії, заодно нагадавши, що в жодній країні світу, зокрема, на батьківщині Coca-Cola (США) Крим не визнається територією Росії, події на півострові називаються окупацією, у зв’язку з чим до РФ застосовуються економічні санкції», – написав Найєм на своїй сторінці у Facebook 5 січня.

Як відомо, 18 березня Президент РФ Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні в Криму відбувся «референдум» про статус Криму, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня в анексованому Криму пройшли «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів був призначений Серґєй Аксьонов, спікером Ради Криму став Владімір Константинов. СБУ порушила проти них кримінальне провадження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ