Крим
Режим надзвичайної ситуації в Криму триватиме до травня

Кримський «блекаут» завдав промисловим підприємствам збитків на сотні мільйонів рублів. Про це повідомила так звана віце-прем’єр окупаційного кримського уряду Євгена Бавикіна, передає Інтерфакс-Україна.

«По всіх підприємствах промислового сектора збиток склав 900 мільйонів рублів (понад $12 млн., – ред.)», – сказала вона. Збиток оборонно-промислового комплексу Криму оцінюється в 180 млн. рублів.

Водночас так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що економіка півострова понесла більші втрати, ніж вказала Бавикіна.

Також він повідомив, що режим надзвичайної ситуації в Криму, введений через енергодефіцит, триватиме до травня. За словами Аксьонова, потреби півострова в електроенергії будуть повністю забезпечені після запуску другої черги енергомосту з Краснодарського краю через Керченську протоку.

«Весь Штаб працює до закінчення режиму НС – це до 1 травня як мінімум. Всі знаходяться на робочих місцях», – сказав Аксьонов на засіданні штабу з ліквідації НС.

Як відомо, Крим було повністю знеструмлено в ніч на 22 листопада. Повідомляється, що дві нитки енергомосту планується запустити в квітні-травні, що дозволить забезпечити Крим електроенергією.

Читайте: Дохазяйнувалися: в Криму – нема електрики, дефіцит ліків, незібраний врожай

БЕЗ КОМЕНТАРІВ