У Криму почали видавати російські біометричні паспорти
У Криму почали видавати російські біометричні паспорти

Видача російських біометричних закордонних паспортів почалася в Криму, їхніми першими володарями стали кримські татари, які готуються до хаджу, повідомив «віце-прем’єр» Криму Руслан Бальбек, передає РІА Новости.

«Біометричні закордонні паспорти отримали вже понад 150 осіб. Паломники Криму – це перші кримчани, які отримали біометричні паспорти», – сказав Бальбек.

За його словами, до 15 серпня біометричні закордонні паспорти отримають всі 300 мусульман, які вирушать у хадж від Криму. «Після 15 серпня паспорти будуть передані в посольство Саудівської Аравії для отримання візи і 300 осіб в перших числах вересня будуть відправлені для паломництва в хадж до святих місць», – сказав «віце-прем’єр».

У 2015 році прибуття паломників до Саудівської Аравії починається 16 серпня, а повернення закінчується 12 листопада. Саудівська влада встановлює для окремих країн щорічні квоти на число паломників. Російська квота – 16,4 тисячі осіб, зокрема, 300 – з Криму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, консульство Литви в Калінінграді відмовило у видачі візи громадянинові Росії, в паспорті якого в графі «місце народження» була вказана Республіка Крим як частина Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ