Раніше президент Росії Владімір Путін доручив державним установам працювати над створенням власної криптовалюти

Окупанти Криму розглядають можливість створення криптовалютного фонду для іноземних інвесторів, щоб обійти санкції зарубіжних країн. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на віце-прем’єра так званого кримського уряду – постійного представника Криму при президентові РФ Георгія Мурадова.

«Ми ці схеми обходу санкцій обговорюємо. Один із способів, до речі, це створення криптовалютного інвестиційного фонду в Криму, де ми зможемо акумулювати криптовалютні ресурси, переводити у звичайні гроші й потім використовувати їх для реалізації тих чи інших інвестиційних проектів на кримській землі», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 19 по 21 квітня на окупованому півострові проходить так званий Ялтинський економічний формум. Народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук порівняв його з «міжгалактичним шаховим турніром у Васюках».

Нагадаємо, раніше президент Росії Владімір Путін доручив державним установам працювати над створенням «крипторубля».

Криптовалюта має стати ще одним способом для проведення фінансових операцій в рублях та уникнення санкцій, які обмежують можливості фінансування країни.