Вибори
Вибори пройдуть 27 березня

Перевибори міського голови Кривого Рогу відбудуться 27 березня 2016 року. Відповідний закон, який ще 23 грудня 2015 року ухвалила Верховна Рада, підписав Президент України Петро Порошенко.

Як передає ТСН, Центральній виборчій комісії доручено визначити обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення виборів, та вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення для їхньої підготовки та проведення.

Нагадаємо, у другому турі виборів мера в Кривому Розі кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобог виграв у шести із семи районів міста. Однак у Інгулецькому – зафіксували аномальну явку виборців, де і лідирував Вілкул.

У результаті вибори виграв Юрій Вілкул від «Опозиційного блоку» з перевагою у 700 голосів. Його поспіхом оголосили мером, не розглянувши скарги опонента.

Місцеві жителі кілька разів виходили на багатотисячні мітинги, захопили будівлю мерії.

26 січня активісти Кривого Рогу почали акцію під Адміністрацією президента, вимагаючи від Петра Порошенка підписати закон про проведення виборів мера в їхньому місті.

Потім вісім жителів Кривого Рогу оголосили голодування під кабінетом спікер ВР Володимира Гройсмана з вимогою підписати цей закон. Він пояснював, що не може підписати цей документ негайно, оскільки у Раді зареєстровано постанову про його скасування.

Та все ж 26 січня Гройсман підписав закон про проведення дострокових виборів мера Кривого Рогу.

Як відомо, 23 грудня Верховна Рада призначила позачергові вибори криворізького міського голови на 27 березня 2016 року.

Читайте: У Кривому Розі збирають Майдан через фальсифікації на виборах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ