аукціон
Кремль продасть з аукціону 120 тисяч одиниць військової техніки

Нинішня криза порушує плани Путіна про переозброєння армії. Міністерство оборони Росії оголосило про намір продати 120 тисяч одиниць військової техніки на публічному аукціоні. Про це пише Четверта влада з посиланням на американський тижневик Newsweek.

Згідно з повідомленням, Росія зараз намагається модернізувати 60% свого військового обладнання до 2020 року. Але при цьому вона ще й один з найбільших експортерів зброї у світі. Торік Кремль продав озброєння 60 країнам світу на суму 14 мільярдів доларів.

Оголосивши модернізацію свого озброєння, Росія тепер збирається проводити постійні аукціони, на яких буде продавати старе військове обладнання. Перші торги відбудуться вже цього місяця на виставці озброєння «Армія-2015». У відділі обліку власності Збройних сил РФ повідомили, що на перших торгах буде продано 1071 зразок списаної техніки, яку військові вже не використовують. У цілому, Москва планує продати 120 тисяч одиниць такої техніки.

Перший аукціон військової техніки відбудеться 16-19 червня у військовому парку «Патріот» неподалік від Москви, який ще називають «військовим Діснейлендом». При цьому в російському Міноборони не уточнюють, яку саме техніку збираються пустити з молотка. Раніше списане озброєння російська армія продавала на брухт. З 2012 року Кремль отримав 63 мільйони євро за переплавку старих танків. Водночас через глибоку економічну кризу Росії стало складно виконати свій план переозброєння до 2020 року.

Інформаційний Акцент