Фестиваль крижаних скульптур
Фестиваль триватиме до кінця лютого

Щорічний міжнародний фестиваль із грандіозними скульптурами з льоду і снігу відкрився у китайському Харбіні. Про це повідомляє Mashable.

Незвичайний захід проводять уже 32-й раз поспіль. На спорудження монументів і снігових замків, що займають територію 750 квадратних метрів, організаторам знадобилося 330 тисяч кубічних метрів льоду.

Фестиваль триватиме до кінця лютого, поки буде триматися холодна погода. До слова, за одну зиму захід встигають відвідати кілька мільйонів туристів з різних країн.

670283_4_w_1000Харбін, який ще називають «містом льоду», був обраний для проведення одного з найбільших фестивалів крижаних скульптур у світі невипадково. Він розташований в одному з найхолодніших місць на території Китаю, де температура взимку опускається до 40 градусів морозу.

670283_10_w_1000Нагадаємо, Харбінський фестиваль є одним із чотирьох найбільших у світі фестивалів льоду і снігу, нарівні з японським фестивалем снігу в Саппоро, канадським зимовим карнавалом у Квебеку і норвезьким лижним фестивалем.

Читайте: У турецькій Анталії відкрився музей підводних скульптур

БЕЗ КОМЕНТАРІВ