Зачитування обвинувального акта продовжиться 16 липня

Під час засідання Дарницького районного суду 10 липня «тітушковод» Юрій Крисін нахамив матері убитого журналіста В’ячеслава Веремія. Про це написала у Facebook журналістка Наталія Двалі.

«Умийся сама кров’ю. Треба було краще сина свого виховувати. Приберіть цю мамашу!… Веремій спочатку кидав гранати, а потім приїхав знімати!… Це ти хвора. Захистіть мене від цього хамства! Я не хочу з вами спілкуватися. Це тебе господь покарає!», – кричав Крисін.

Мати Веремія Катерина Аркадіївна та його дружина Світлана

Також Крисін почав кричати на суддю після того, як суд відмовив його адвокатам у відводі прокурора Донського і почав зачитувати обвинувальний акт.

«Крисін кричить, що йому погано, що він нічого не бачить і не чує, вимагає перерву, вимагає відводу прокурора, знову кричить «не чути!», – написала Двалі.

Суд оголосив перерву до 13-ї години 16 липня. Зупинилися на 23-й сторінці обвинувального акта. Всього в документі близько 60 сторінок.

"Умойся сама кровью. Надо было лучше сына своего воспитывать. Уберите эту мамашу!" "Веремий сначала бросал гранаты, а…

Gepostet von Nato Dvali am Dienstag, 10. Juli 2018

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник оголосив вирок у справі про убивство журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія. Згідно з рішенням суду, керівник групи «тітушок» Юрій Крисін за причетність до вбивства отримав 4 роки позбавлення волі умовно.

Суд встановив, що 17 лютого 2014 року Крисін, уродженець Горлівки Донецької області, погодився за грошову винагороду в сумі 20 тис. доларів зібрати групу «тітушок» для протидії активістам Євромайдану.

18 лютого 2014 року його і його підлеглі зібралися на Михайлівській площі в Києві для блокування і побиття мітингувальників.

Близько 21:00 того ж дня вони за допомогою світло-шумової гранати зупинили автомобіль, в якому їхав Веремій, витягли його з авто і побили битами. Один з «тітушок» після цього вистрілив у журналіста. Від отриманих поранень Веремій помер у лікарні.

Суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Линник у травні 2018 року подав у відставку, а 29 травня Вища рада правосуддя звільнила його.

Апеляційний суд Києва 13 червня скасував умовний строк і засудив керівника «тітушок» Юрія Крисіна до п’яти років позбавлення волі.