Рішення про визнання президентського проекту змін до Основоного закону підтримали 14 суддів Конституційного суду

Конституційний суд визнав конституційним закріплення в Основному законі курсу України на членство в Європейському Союзі та НАТО. Про це повідомляє прес-служба партії «Блок Петра Порошенка».

Як заявила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, Конституційний суд надав позитивний висновок щодо конституційних змін у частині інтеграції у ЄС і НАТО.

«Рішення про визнання президентського проекту змін до Конституції підтримала переважна більшість – 14 суддів КСУ. Відтак, це дає парламенту можливість розглянути документ в сесійній залі», – сказала Луценко.

У прес-службі Конституційного суду цю інформацію поки не коментують, зазначивши, що коли буде офіційний висновок, тоді його опублікують.

Нагадаємо, 20 вересня у Верховній Раді ухвалили рішення про включення до порядку денного 9-ї сесії парламенту та передачі до Конституційного суду проекту закону №9037 про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.

4 вересня Верховна Рада оприлюднили текст президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.