Віктор Медведчук хоче створити повноцінний медіахолдинг

Глава політради «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук планує купити у колишнього президента України Петра Порошенка телеканал «Прямий». Про це пише Апостроф.

За словами співрозмовника видання, Медведчук хотів купити і «Прямий», і «5 канал», що афілійовані з Порошенком. Станом на кінець червня вже було досягнуто попередньої домовленості з колишнім президентом. Угода планувалася з урахуванням збереження 25% квоти для Порошенка і його оточення, а також представництва його політичної сили в ефірах.

Публікація в «Апострофі» спричинила великий резонанс в ЗМІ та суспільстві. Після неї на каналі «Прямий» навіть відбулася зустріч із номінальним власником каналу, екс-главою Київської міськадміністрації Володимиром Макеєнком і Петром Порошенком, які заспокоїли співробітників і повідомити, що Медведчук не купує «Прямий».

Втім, імовірно, що угода не відбудеться, щонайменше, до виборів, а ось, що буде після виборів – невідомо.

«Також на цій зустрічі представили Світлану Орловську як нового керівника каналу замість Євгенії Захарової», – повідомив співрозмовник.

Продаж телеканала Медведчуку можуть відкласти, але повністю відмовлятися від цієї ідеї поки не планують.

«Зараз Порошенко повинен зрозуміти, скільки відсотків він бере, кого заводить у Раду і який матиме вплив. Але утримувати два канали в майбутньому йому буде проблематично, враховуючи, що він не любить витрачати на це свої гроші. А Медведчук хоче створити повноцінний медіахолдинг», – повідомив «Апострофу» один з нардепів.

Крім того, вже зараз ведуться переговори про перехід низки журналістів з «Прямого» на ZIK. Зокрема, йдеться про Світлану Орловську і Матвія Ганапольського.

Читайте: Підручний Медведчука купив телеканал ZIK: редакція планує звільнятися