Медведчук вчергове заявив про необхідність відновити дружбу і економічну співпрацю з Росією

Кум президента РФ і голова політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук заявив про необхідність створення «автономного регіону Донбас» із закріпленням цього статусу в Конституції України. Про це він сказав на першому з’їзді «Опозиційної платформи – за життя», передає Українська правда.

За словами Медведчука, наразі тему Донбасу порушує більшість кандидатів у президенти, але використовують її у піар-цілях. Водночас нібито лише у представників «Опозиційної платформи» є реальний план з встановлення миру на окупованій території.

Медведчук наголосив, що домовленості щодо миру можуть бути досягнуті у чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва.

«План концепції передбачає створення автономного регіону Донбас у складі України – зі своїм парламентом, урядом та іншими органами влади», – заявив він.

Медведчук додав, що пропонується внести відповідні зміни у Конституцію України, і наголосив, що це нібито не суперечить Мінським домовленностям та законодавству України.

«Порошенко каже, що ключ від миру знаходиться у Кремлі. Знаєте, він правий – це справді так. Але, в залежності від нього та інших, які рвуться до влади, ми не просто знаємо, де цей ключ, і знаємо, де знаходяться двері, до яких підходить цей ключ», – наголосив кум Путіна.

У своїй промові Медведчук розкритикував проєвропейські прагнення діючої влади і наголосив на необхідності відновлення дружби і економічної співпраці з Росією, а також пообіцяв підтримку кандидату у президенти Юрію Бойку.