Родина Зеленських має намір користуватися нерухомістю на півострові лише після обов’язкового повернення Криму в Україну

Дружина переможця президентських виборів Володимира Зеленського придбала квартиру в нині анексованому Криму за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов‘язкові податки та збори. Про це повідомляють у прес-службі новообраного президента, передає Українська правда

«Нерухомість у Криму була придбана Оленою Зеленською, дружиною Володимира Зеленського, у квітні 2013 року, до незаконної анексії Криму, у повній відповідності з чинним законодавством України. Нерухомість була придбана за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов‘язкові податки та збори», – зазначили в прес-службі.

Там підкреслили, що через незаконну анексію Криму Росією родина Зеленських ніколи не користувалася цією нерухомістю. Договір купівлі-продажу нотаріально був зареєстрований у Києві.

Крім того, там нагадали, що ця квартира була офіційно задекларована Зеленським.

«Родина Зеленських має намір користуватися цією нерухомістю лише після обов’язкового повернення Криму в Україну. Таким чином, ця чергова вигадана «сенсація» – абсолютно безпідставна», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, агентство Reuters опублікувало статтю, в якій йдеться про те, що Олена Зеленського у 2013 році купила елітну квартиру в Лівадії менш ніж за половину ринкової вартості в екс-нардепа, олігарха Олександра Буряка.