На момент виведення військ СРСР із Афганістану Осауленко було 5 років

Депутатка Одеської міськради від «Української морської партії Сергія Ківалова» Світлана Осауленко отримала медаль «30 лет вывода советских войск из Афганистана», хоча момент виведення військ їй було усього 5 років. Про це повідомляє рух ЧЕСНО.

«Окреме дякую Афанасію Петровичу Радукану і Борису Борисову Дубчаку за медаль. Це рішення сесії Одеської міськради, де «Українська морська партія» була одним із ініціаторів збільшення виплат афганцям», – зазначила Осауленко на своїй сторінці у Facebook.

Посвідчення надруковане російською мовою. Медалі роздавала Обласна спілка ветеранів та інвалідів Афганістану, якою керує Афанасій Радукан. 2015 року, згідно з інформацією ЦВК, він балотувався в 49-му окрузі від «Блоку Петра Порошенка».

За словами очільника Одеської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Юрія Єрмакова, Радукана виключили зі всеукраїнської спілки через махінації із землею.

«Він створив свою організацію – «ліву», де у нього немає ні людей, ні підрозділів. Він купляє і роздає ці медалі. Нам виділили землю для афганської організації, щоб ми могли побудувати там реабілітаційну базу «Шураві». Через різні махінації на посаді депутата облради Афанасій Радукан її вкрав і приватизував на своє ім’я. Зараз ця база – його власність», – зазначив Єрмаков.

Читайте: Порошенко нагородив почесним званням липового академіка та майстра Фотошопу (фото)